De mensen die u graag van dienst zijn

 

Jeroen Altink
Managing Director
030 30 70 370
Jeroen@hapeco.com

                                                                                      

Heidi Lijffijt
Marketing & Sales Coördinator / LEAN Coördinator
030 30 70 370
Heidi@hapeco.com

                                                                                     

Annelies van Groningen
Financieel Manager
030 30 70 370
Annelies@hapeco.com

                            

Oscar van Veen
Operationeel Manager 
030 30 70 370
Oscar@hapeco.com

 

Christiene Patty
Verkoop Binnendienst
030 30 70 370
Info@hapeco.com

 

Jantien van Beek
Verkoop Binnendienst
030 30 70 370
Info@hapeco.com

 

Gonneke Oosting
Verkoop Binnendienst
030 30 70 370
Info@hapeco.com

 

Jaap Bogaards
Meewerkend Chef Magazijn
030 30 70 370
Jaap@hapeco.com